OGŁOSZENIA O PRACĘ

KARIERA

Opiekun Klienta

01-06-2017


Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie nowych i podtrzymywanie już istniejących kontaktów z przedstawicielami PORTÓW I LINII LOTNICZYCH, AGENTAMI HANDLINGOWYMI oraz firmami zajmującymi się OBSŁUGĄ STATKÓW POWIETRZNYCH I OBSŁUGĄ PASAŻERSKĄ prowadzącymi działalność na terenie całego świata.
ZOBACZ OFERTĘ

Koordynator Szkoleń

19-03-2018


Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ORGANIZACJĘ SZKOLEŃ z obsługi Bezzałogowych Statków Powietrznych oraz szkoleń związanych z bezpieczeństwem i transportem.
ZOBACZ OFERTĘ

Zaproszenie do składania ofert nr:

05/AC/NJKZ/2017


Dotyczące przeprowadzenia egzaminu z zakresu „Bezpieczny łańcuch dostaw w transporcie towarów” w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia zawodowego”.
ZOBACZ OFERTĘ

Zaproszenie do składania ofert nr:

06/AC/NJKZ/2017


Dotyczące przeprowadzenia egzaminu z zakresu „Zarządzanie łańcuchem dostaw w transporcie lotniczym/drogowym/ kombinowanym” w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia zawodowego”.
ZOBACZ OFERTĘ

Zaproszenie do składania ofert nr:

07/AC/NJKZ/2017


Dotyczące przeprowadzenia egzaminu z zakresu „Technologie procesu transportowego z uwzględnieniemśrodków ochrony” w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia zawodowego”
ZOBACZ OFERTĘ

Przedstawiciel Handlowy - Drony

28-11-2016


Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów szkoleniowych firmy, głównie szkoleń z obsługi Bezzałogowych Aparatów Latających. Poszukujemy osób z pasją dla których lotnictwo będzie czymś więcej niż tylko pracą.
ZOBACZ OFERTĘ